Ghostrunner PlayStation 5 ve Xbox Series için Geliyor

  Google News

Ghostrunner, PlayStation 5 ve Xbox Series için hem fiziksel hem de dijital olarak Kuzey Amerika ve Avrupa’da çıkış yapacak.

Oyun 28 Eylül 2021 tarihinde çıkış yapacak. PlayStation 4 veya Xbox One konsollarında oyuna sahip olanlar ücretsiz yükseltme alabilecek.

Grafik cephesinde, Ghostrunner‘ın PS5/Serisi X versiyonu, işlem sonrası HDR, ışın izleme aslına uygunluk modu, 3D ses ve diğer iyileştirmeleri alıyor. PS5 sürümü ayrıca DualSense denetleyicisinde yeni dokunsal geri bildirim alıyor. 505 Games, Ghostrunner’ın 4K, 120 FPS ve “anında yükleme” ile çalışacağını da ekliyor.

Ghostrunner‘ın PS5 ve Xbox Series X sürümü, zamanlayıcı tabanlı bir “Kill Run”, yaklaşan bir düşman dalgası tabanlı mod, erişilebilirlik odaklı bir yardım modu ve bir fotoğraf modu da dahil olmak üzere lansmanından bu yana tüm modları alıyor.

Yukarıda da bahsettiğim gibi oyun hali hazırda PlayStation 4 veya Xbox One konsollarında mevcut. Şayet bu konsollarda oyuna sahipseniz PlayStation 5 ve Xbox Series için tamamen ücretsiz bir yükseltme alabileceksiniz.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video