PC HocasıOyunGod of War, PlayStation 5 Güncellemesi Alıyor

God of War, PlayStation 5 Güncellemesi Alıyor

 

Yeni nesil konsolların piyasaya sürülmesiyle, geliştiriciler ve yayıncılar önceki çalışmalarına geri dönüyor ve yeni konsolların artan gücünden yararlanmak için bu başlıkları çeşitli iyileştirmelerle güncelliyorlar. Belki de böyle bir güncellemeyi almak için en çok talep edilen oyunlardan birisi 2018 yılında piyasaya sürülmüş olan God of War olabilir.

Blogunda duyuru yapan Sony Santa Monica, “Ekibimiz, oyuncuların PlayStation 5’in artırılmış performans yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlayacak bir grafik modu üzerinde çalışıyor” açıklamalarında bulundu.

Bugün yayınlanacak olan güncelleme, mevcut video grafik modu seçeneğini PlayStation 5 oyuncularına hem performans hem de çözünürlük açısından en iyisini sunacak yeni bir varsayılan ayar ile değiştiriliyor.

PlayStation 5 oyuncuları artık 2018 yılında piyasaya sürülmüş olan God of War’ı, 4K çözünürlükte ve 60 FPS oynayabilecekler. Önceden, geriye dönük uyumluluk kapsamı altında PlayStation 5 oyuncularına 4K 30 FPS ya da 4K 60 FPS oynama seçeneği sunulmuştu. Ancak, şu anda PlayStation 5 ister 60 FPS ister 30 FPS’de oynayabilmenizi sağlayan iki seçeneği de sizin tercihinize bırakıyor.

Yazar Hakkında

Osman Baytekin

Osman Baytekin

Bilinçli bir oyuncu olma yolunda ilerleyen, oyun meraklısı, bir PC Hocası editörü.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video