PC HocasıHaberlerGoogle Earth, 2017 Yılından Sonra İkinci Büyük Güncellemesini Aldı!

Google Earth, 2017 Yılından Sonra İkinci Büyük Güncellemesini Aldı!

 

İnternet devi Google kısa süre önce 2017 yılından beri Google Earth servisi için en büyük güncellemeyi yayınladı. Artık dünyayı tamamen yeni bir boyutta, yani bir zamanda keşfedebilirsiniz. Google Earth’teki yeni Timelapse özelliği, son 37 yıla ait 24 milyon uydu fotoğrafını içeriyor. Bununla, değişen dünyanın daha net bir resmine sahip olabilirsiniz. Google Earth’teki yeni Timelapse özelliğini denemek için g.co/Timelapse adresine gidin ve gezegende hareket halindeki zamanı görmek istediğiniz herhangi bir yeri arayın.

Google ayrıca g.co/TimelapseVideos adresinde hem 2D hem de 3D olarak 800’den fazla Timelapse video yükledi. MP4 video formatında istediğiniz herhangi bir videoyu seçebilir veya videoları YouTube üzerinden izleyebilirsiniz.

Teknik tarafta büyük güncelleştirmelere sahip yeni Google Earth, artık daha hızlı yüklenmesinin yanı sıra artık yeni bir görünüme de sahip. Diğer Google ürünleri ile hemen hemen aynı arayüze geçiş yapan Google Earth geniş bir kütüphaneye sahip.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/google-earth-2017-yilindan-sonra-ikinci-buyuk-guncellemesini-aldi-112069/ linkinden 02.08.2021 19:08:05 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement