PC HocasıİnternetGoogle Meet’in Arayüzü Güncelleniyor

Google Meet’in Arayüzü Güncelleniyor

 

İnternet ve teknoloji devi Google beyciğim, iOS platformu için Google Meet için yepyeni bir güncelleme duyurdu. Şirket tarafından sunulan bu güncelleme, iOS cephesinde Google Meet ile Gmail entegrasyonu sonrasındaki ilk güncelleme niteliğine de sahip.

Google’un güncelleme açıklaması

Android ve iOS için Google Meet mobil uygulamalarının kullanıcı arayüzünü (UI) güncelliyoruz. Yeni mobil kullanıcı arayüzü, Gmail uygulamasındaki toplantı deneyimiyle aynı görünüm ve hisse sahip olacak.

  • Başkalarıyla paylaşmak için toplantıya katılma bilgilerini alın.
  • Anında bir Meet görüşmesi başlatın.
  • Google Takvim’de yeni bir toplantı planlayın.

Yeni güncelleme şu anda Meet kullanıcılarının kullanımına yavaş yavaş sunuluyor ve Google Meet 45 veya üzeri sürümlere sahip herkesin kullanımına sunulacak. Google şu anda Android’de Google Meet için kullanıcı arayüzü üzerinde çalıştığı için Android kullanıcılarının maalesef bir süre beklemesi gerekecek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/google-meetin-arayuzu-guncelleniyor-89889/ linkinden 28.07.2021 23:07:29 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

2 Yorum

  • Uygulama güncellenmiş derslerde kullanıyorum fakat öğretmeni tek olarak sabitlememe rağmen altta diğer kullanıcılar gözüküyor çok kötü bir deneyim yaşamış oldum nasıl eski sürüme dönebilir

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video