reklam
PC HocasıCep TelefonuGoogle Pixel 5 Kanlı Canlı Sızdırıldı!

Google Pixel 5 Kanlı Canlı Sızdırıldı!

Yaptığı sızdırmalar ile ün kazanan Jon Prosser, internet devi Google’ın yeni amiral gemisi cihazlarından Google Pixel 5 akıllı telefonuna daha yakından bakmamızı sağlayan yeni canlı görüntülerle Google’ın Pixel 5 lansmanını bir kez daha bozdu.

Jon Prosser sayesinde eriştiğimiz fotoğraflar, teknoloji ve internet devinin simetrik çerçevelerle bile önden çekici bir akıllı telefon ürettiğini gösteriyor, ancak arkadaki tasarım, girintili bir parmak izi okuyucusu ve inandırıcı olmayan bir kamera çıkıntısı ile son derece sönük ve ucuz görünüm sunuyor

Gerçek sızıntıları sağlama konusunda olağanüstü bir geçmişe sahip olan Jon Prosser’e göre, 128 GB RAM’e sahip yaklaşan Pixel 5 akıllı telefon 699 Amerikan Doları fiyatı ile satışa çıkacak.

OnePlus 8 Kılıfları ve Warp Charge 30W Kablosuz Şarj Cihazı Sızdırıldı!

Fiyat konusunda net! 699 Dolar olacak;

Tahmin eden kişi fiyatlandırma konusunda son derece emin ve fiyatlandırmanın “% 100” doğru olduğunu iddia ederek daha fazla spekülasyon yapmamız için bize çok az yer bıraktı. Ancak bilgi sahibi, 64 GB depolama kapasitesine sahip diğer varyantın fiyatlandırmasıyla ilgili ayrıntıları paylaşmadı. 64GB varyantının 128GB depolama alanına sahip Pixel 5’ten 100 $ daha ucuza mal olma ihtimali var.