PC HocasıCep TelefonuGoogle Pixel 7 Ailesi Hakkında İlk Sızıntılar Ortaya Çıktı!

Google Pixel 7 Ailesi Hakkında İlk Sızıntılar Ortaya Çıktı!

   

Bugün ortaya çıkan bazı sızıntılar internet devi Google’ın yaklaşmakta olan yeni nesil akıllı telefonları Pixel 7 ve Pixel 7 Pro hakkında bir takım özellikleri gün yüzüne çıkarıyor. Eğer şirketin standartlaşmış planları değişmezse Ekim ayı itibariyle Pixel 7 ailesi resmi olarak tanıtılıyor olacak.

Ortaya çıkan yeni bir rapora göre giriş seviyesi model Pixel 7, bağlantı konusunda Samsung’un Exynos Modem 5300 çipini kullanacak ve gücünü ikinci nesil Google Tensor yonga setinden alacak.

Pixel 7 “Cheetah” kod adına, abisi Pixel 7 Pro ise “Panther” kod adına sahip, aynı zamanda Pixel 7 ailesi ile birlikte isimlendirme şemasında da değişikliklere gidiliyor bilakis önceden Pixel 6 ve Pixel 6 Pro modelleri kuş isimleri olan Oriole ve Raven kod adlarına sahipti ve görünen o ki Pixel 7 ailesiyle birlikte kod adı şemasında kedi ailesine geçiş yapılıyor.

Şu anda bildiğimiz her şey cihazların kod adları, kullanacakları modem ve güç alacakları yonga setlerinden ibaret. İlerleyen zamanlarda daha fazla teknik özelliğin internete sızmasını bekliyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/google-pixel-7-ailesi-hakkinda-ilk-sizintilar-ortaya-cikti-123800/ linkinden 27.05.2022 14:05:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial