PC HocasıCep TelefonuXiaomi 12 Extreme Edition Modelinin Sertifikası Sızdı
Xiaomi 12 Extreme Edition

Xiaomi 12 Extreme Edition Modelinin Sertifikası Sızdı

   

Xiaomi, amiral gemisi akıllı telefonlarına sonradan yeni modeller eklemeyi gelenek haline getirdi. Marka Mi 11 serisinde de aynı geleneğe devam etmişti. Şimdi ise Xiaomi 12 serisi için aynı durum geçerli olacak deniyor. Öyle ki Xiaomi 12 Extreme Edition modeline ait olduğu belirtilen sertifikaların sızdığını görüyoruz.

Weibo üzerinden ortaya çıkarılan sertifikalar, şimdiye kadar gördüğümüz Xiaomi 12 modellerinden çok daha güçlü bir akıllı telefonun geleceğini işaret ediyor.

Xiaomi 12 Extreme Edition, Yeni İşlemci ile Gelecek

Sertifikada gözüken kilit nokta, telefonda yer alması beklenen işlemci için verilen bilgi. Burada SM8475 kodunun geçtiğiniz görüyoruz.

Kaçırmayın: Android 13 Alacak Xiaomi Telefonlar

Yani demek oluyor ki bir sonraki Snapdragon Gen nesli kullanılacak. Direkt olarak Snapdragon 8 Gen 2 mi olur yoksa arada Gen 1 Pro ya da Plus gibi bir model mi olur bilemiyoruz. Bildiğimiz şu an mevcut olan amiral gemisi mobil işlemcinin üzerinde bir seri olacağı.

Xiaomi 12 Extreme Edition

Onun dışında yüksek RAM kapasitesi ve daha iyi kameralarla geleceğinden söz edilen 12 Extreme Edition için ek bir bilgi yok.

Telefonun adı tam olarak böyle mi olacak? Ekran kısmında değişim olacak mı? Seri ne zaman duyurulacak? Bunlar cevap veremediğimiz sorular. Son serinin en üst modelini için bu soruları cevaplamak adına biraz daha bekleyeceğiz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/xiaomi-12-extreme-edition-modelinin-sertifikasi-sizdi-123717/ linkinden 26.05.2022 18:05:38 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial