Google Pixel Watch Fiyatları Sızdırıldı!

  Google News

Twitter kullanıcısı Roland Quandt (@rquandt) tarafından yapılan paylaşımlarda Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım ve teknoloji devi şirket Google’ın ilk akıllı saatinin Avrupa pazarı fiyatları sızdırıldı. Roland’a göre akıllı saatin Wi-Fi modeli İngiltere’de 339 Sterlin fiyat etiketine sahip olacak. LTE destekli Pixel Watch‘ın ise Amerika Birleşik Devletleri pazarında 399 Dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Google, önümüzdeki hafta 6 Ekim’de gerçekleştireceği lansman etkinliğinde yeni nesil Pixel ailesini tanıtırken aynı zamanda ilk akıllı saat modeli Pixel Watch’ı da tanıtıyor olacak. Akıllı saat muhtemelen üç farklı renk seçeneğinde geliyor olacak; Tebeşir, Kömür ve Obsidiyen, saat tıpkı Galaxy Watch modellerinde gördüğümüz gibi yuvarlak ve kenarlı bir OLED ekran anlayışını benimseyecek.

Google Pixel Watch gücünü Samsung Exynos 9110 yonga setinden alırken MediaTek Cortex-M33 yardımcı işlemsini de içerisinde barındırıyorken bellek tarafında 1.5GB veya 2GB RAM sunacak ve 32GB dahili depolama alanı sunacak. Akıllı saat içerisinde barındırdığı tüm bu donanımın ihtiyaç duyduğu enerjiyi 300 mAh kapasiteli bataryadan sağlıyor olacak.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video