PC HocasıHaberlerGoogle, Yeni USB-C Bağlı Kulaklıklarını Piyasaya Sürdü

Google, Yeni USB-C Bağlı Kulaklıklarını Piyasaya Sürdü

 

Gelişen teknoloji ile bir çok firma cihazlarına USB-C diğer adı ile Type-Ccep telefefonu ve bilgilsayarlardan sonra aksesuarlar da da kullanılmaya başlandı. Google , yıllık donanım etkinliğinde yeni bir çift USB-C kulaklık duyurdu. Ardından ürün sayfasını güncelledi . Kulak içi kulaklık 30 dolara mal olacak ve şuan satın alınabilir durumda .  Şimdilik sadece beyaz modeli mevcut.

Kulak içi kulaklıkları, Pixel Buds ile aynı uyum mekanizmaya  sahiptir. Her kulağa uyacak şekilde ayarlanabilen kumaş ilmeklerini içerir. Kulak içi kulaklıklar, Google Asistan‘a erişmek, bildirimleri dinlemek veya gerçek zamanlı Google Translate çevirilerini denemek için etkinleştirilebilen bir düğmeyi de içeriyor.

USB-C Nedir?

Type-C yaygın olarak USB-C olarak da bilinen 24 pinli, tamamen geri çevrilebilir bir fiş USB konnektör sistemi veri ve enerjinin taşınmasına izin verir. 

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video