PC HocasıHaberlerGoogle’ın İşe Alım Uygulaması Hire Geliyor

Google’ın İşe Alım Uygulaması Hire Geliyor

   

Google’ın işe alım uygulaması Hire geliyor. Firmalar Google Hire ile iş başvurularını yönetebileceği gibi kullanıcılar da yine Google Hire uygulamasını kullanarak iş başvurusunda bulunabilecekler. Henüz test aşamasında olan Google Hire‘ın ne zaman olgunlaşacağı konusunda bir bilgi mevcut değil. Ancak ülkemizde kullanılan iş bulma servislerine iyi bir rakip olacağını söylemek doğru olacaktır. Elbette sadece ülkemize değil LinkedIn, Jobvite, Indeed, GreenHouse ve Oracle’s Taleo gibi servislere de dişli bir rakip olabilir.

2015 yılında bünyesine kattığı Bebop tarafından geliştirilen Google Hire‘ı, Poynt, DramaFever ve Medisas gibi firmalar öncelikli olarak kullanabilecekler. Bir kaç ay içerisinde resmi tanıtımının yapılması beklenilen Google Hire‘a şuan için üye olmak ve giriş yapmak mümkün gözükmüyor.

Merak edenler için: Google Hire

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/googlein-ise-alim-uygulamasi-hire-geliyor-21597/ linkinden 27.01.2022 20:01:46 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner