PC HocasıOyunGTA 5, Xbox Game Pass’e Geliyor!

GTA 5, Xbox Game Pass’e Geliyor!

 

Nisan ayında Xbox Game Pass’e yapılan eklemeler duyuruldu ve hem konsol hem de bulut tarafı için GTA V ve bir günlük sürüm dahil olmak üzere oyuncuları heyecanlanacak çok şey bulunuyor. Bir Xbox Wire haber gönderisinde her zaman olduğu gibi duyurulan Xbox Game Pass’e gelecekler listesi, Grand Theft Auto V ile iyi ve erken başlayarak bu ayı dört gözle bekleyeceğimiz çok şey var.

Rockstar Games oyun geliştiricisinin yıllardır en çok oynanan ve sevilen oyunlarından Grand Theft Auto V nihayet 8 Nisan itibariyle (bugün) Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek. Henüz pes etmeyen çok oyunculu dev tarafından gölgede bırakılan mükemmel bir tek oyunculu kampanyayla, Grand Theft Auto V’in oyun kütüphanesi devine gelmesi, Bulut ve Konsol kullanıcıları için harika bir şey.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/gta-5-xbox-game-passe-geliyor-111538/ linkinden 17.09.2021 17:09:54 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad