PC HocasıOyunSinfeld Remastered PlayStation 5 için Duyuruldu

Sinfeld Remastered PlayStation 5 için Duyuruldu

 

Geliştirici RareBird Games, aksiyon korku komedi oyunu Sinfeld Remastered‘ı PlayStation 5 için duyurdu.

Oyun için ne yazık ki henüz bir çıkış tarihi belirlenmedi.

Sinfeld Remastered, Dreams ile değil Unreal Engine 4 ile inşa edilecek. Oyunun kendisine gelince, Resident Evi l, PT ve Silent Hills gibi çeşitli korku oyunlarının ve serilerinin oynanışını birleştirdiği söyleniyor.

Oyuncular, New York sokaklarında sabahın 3’ünde hayatta kalmak için yeni evlat edinen babası tarafından kısa süre önce terk edilen Donathan’ın yerine geçiyor. İşleri daha da kötüleştiren Donathan, gece uyumak için bir yatağın peşine düşerken sonsuz bir kâbus döngüsüne hapsolmuştur.

Belirtildiği gibi, şu anda bir çıkış tarihi veya sürüm penceresi veya PS5 dışında başka bir platform hakkında bilgi yok. Bu arada oyun, Amerikan sitkom dizisi Seinfeld’in parodisi ve PlayStation 4 oyunu Dreams’in içerisinde oluşturulmuş Sinfeld Chronicles’ın yenilenmiş hali.

Yukarıda da bahsettiğim gibi oyun Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilerek bağımsız bir oyun olarak piyasaya sunulması planlanıyor.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/sinfeld-remastered-playstation-5-icin-duyuruldu-111526/ linkinden 17.09.2021 17:09:46 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad