Hakan Muhafız Dizisinin 2. Sezon Fragmanı Paylaşıldı

Netflix'in ilk türk dizisi olma özelliğini taşıyan bilim kurgu, aksiyon türündeki Hakan Muhafız'ın 2. sezon yayın tarihinin 26 Nisan olduğu geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Bu sefer ise Netflix, youtube kanalı aracılığıyla 2. sezonun resmi fragmanını paylaştı.

Geçtiğimiz haftalarda Netflix, Hakan Muhafız dizisinin ikinci sezonu hakkında içerisinde Cüneyt Arkın'ın da bulunduğu bir video paylaşmıştı. Bugün ise firma dizinin ikinci sezonu hakkında bizlere bilgi veren bir video paylaştı.

Ülkemizde her ne kadar ilk sezonu olumlu ve olumsuz olmak üzere çok fazla eleştiri alsa da Netflix, dizinin ikinci ve üçüncü sezonunu da onaylamıştı. Geçtiğimiz yılın sonuna doğru ilk sezonu ile kullanıcılarla buluşan Hakan Muhafız, dünya çapında 10 milyondan fazla izlenmeyi başarmıştı. Diziyi en çok izleyenlere bakıldığında ise normal olarak ülkemiz listenin başını çekerken listeyi sırasıyla Brezilya, Meksika ve Latin Amerika ülkeleri takip ediyor.

Başrolünü Çağatay Ulusoy'un üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda ise Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş ve Yurdaer Okur bulunuyor. Ayrıca diziye Engin Öztürk ve Boram Kuzu'da katılıyor. 26 Nisan itibariyle Netflix üzerinden izlenebilecek olan Hakan Muhafız'ın 2. sezon fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlgili Etiketler