, PC Hocası
Ana SayfaOyunHarry Potter: Wizards Unite Oyununun Çıkış Tarihi Nihayet Belli Oldu

Harry Potter: Wizards Unite Oyununun Çıkış Tarihi Nihayet Belli Oldu

, PC Hocası

Pokémon Go oyununu geliştirmiş olan Niantic’in yeni arttırılmış gerçeklik oyunu Harry Potter: Wizards Unite, 21 Haziran tarihinde Android ve IOS platformunda ki tüm kullanıcılar için oynanabilir hale gelecek.

6 Temmuz 2016 tarihinde piyasaya sürülen Pokémon Go dünya çapında oynanma rekorları kırmayı başarmıştı. Bu inanılmaz başarısı ile oyunun 2 milyar dolardan fazla gelir elde ettiği düşünülüyor.

Niantic firması WB Games ile yaptığı anlaşma ile beraber Harry Potter: Wizards Unite adında ki yeni arttırılmış gerçeklik oyunu 2 yıl önce geliştirmeye başladığını açıklamıştı. Geçen bu iki yıllık zaman diliminde oyun hakkında pek birşey paylaşmayan firma geçtiğimiz aylarda  Avustralya ve Yeni Zelanda bölgesi için oyunu Beta olarak açmıştı.

Pokémon Go oyununda olduğu gibi oyuncular dışarıda gezerken Harry Potter evreninde bulunan yaratıklar, düşmanlar ile karşılaşabileceksiniz. 

, PC Hocası

Pokémon Go oyununun bu büyük başarısının ardından Harry Potter: Wizards Unite oyununun ne denli bir başarı elde edeceğini zamanla öğreneceğiz.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Bugün En Çok Okunanlar