Hitman 2 Razer Chroma Desteği ile Güncellendi

IO Interactive, Hitman 2 için ilk 2019 güncellemesini yayınladı. Yeni güncelleme Kar Festivali içeriği ile birlikte Razer Chroma desteği sunuyor.

Efsane Ajan 47'nin birbirinden farklı suikastlerini içeren Hitman 2, 2018 yılında çıkışını gerçekleştirmiş ve genel olarak oyunculardan tam not almıştı. Oyun birçok kullanıcı için tamamlanmış olsa da, yapımcı firma tarafından güncellenmeye yeni içerikler eklenmeye devam ediliyor.

2019 yılının ilk güncellemesine kavuşan Hitman 2, güncelleme ile Kar Festivali isimli bir etkinliğe sahip oluyor. Yeni etkinlik, Hokkaido isimli bir haritada mevcut olacak ve 22 Ocak ile 12 Şubat tarihleri arasında oynanabilecek. Oyuncular bu süre içerisinde etkinliği tamamlarsa, Ice Pick silahını ve Snow Master Challenge Pack'i kazanacaklar.

Yeni güncelleme, oyuna çeşitli geliştirme ve hata düzeltmeleri sunarken aynı zamanda oyunun performansının ölçülebileceği bir Benchmark denetimi de sunuyor. Bu Benchmark ile oyuncular, oyunun Mumbai ve Maimi haritalarında performans testleri gerçekleştirebilecek.

Oyuna eklenen güncellemenin en dikkat çekici özelliği ise Razer Chroma desteği. Bu destek sayesinde Razer Chroma RGB aksesuarlarına sahip oyuncular, oyun içi etkileşimleri aksesuarlarına yansıyan aydınlatma efektleri ile deneyimleyebilecek. Destek ile ilgili detaylı bilgi ise buradaki adreste mevcut.

İlgili Etiketler