PC HocasıOyunHitman 3, Konsol Platformlarına Ray Tracing Güncellemesi Alacak

Hitman 3, Konsol Platformlarına Ray Tracing Güncellemesi Alacak

 

PlayStation 5 ve Xbox Series konsolların en büyük satış noktaları yansımalar, gölgeler ve ışın izleme özellikleri olarak görülüyor. Şu anlık yalnızca belli başlı yapım bu işlevi sunabiliyor. Yakın zamanda piyasaya sürülen Hitman 3, ışın izleme desteği olmadan piyasaya sürülürken oyunun gelecekte bir güncelleme alacağı belirtildi.

Xbox Wire’ın IO Interactive CTO’su Maurizio de Pascale ile yapılan röportajda, “Hitman’ı canlı bir oyun olarak görüyoruz ve 20 Ocak’taki lansman tarihimiz bu yolculuğun yalnızca başlangıcı, oyun üzerinde çalışmaya ve yeni özellikler eklemeye devam edeceğiz.”

Bu özelliklerden birisinin Ray Tracing(Işın İzleme) olduğu belirtiliyor ve Pascale, “Glacier motorumuzdaki oluşturucu için RT teknolojisi üzerinde çalışmaya çoktan başladık ve bu prime time için hazır görüldüğünde, onu kesinlikle Xbox Series X/S konsoluna getireceğiz.”

PlayStation 5’e gelen herhangi bir Ray Tracing haberi olmamasına rağmen Sony ve Microsoft konsolları arasındaki sınırlı donanım farklılıkları nedeniyle bu özellik Sony konsolunda da onaylandı.

Yazar Hakkında

Osman Baytekin

Osman Baytekin

Bilinçli bir oyuncu olma yolunda ilerleyen, oyun meraklısı, bir PC Hocası editörü.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video