PC HocasıSinemaHızlı ve Öfkeli 8’in Görseli Vin Diesel Tarafından Paylaşıldı

Hızlı ve Öfkeli 8’in Görseli Vin Diesel Tarafından Paylaşıldı

 

Açıkçası benim de hayranlıkla izlediğim film serilerinden birisi olan Hızlı ve Öfkeli şimdi 8 ile çıkmaya hazırlanırken, Vin Diesel Hızlı ve Öfkeli 8‘e ait ilk kapak görselini Instagram hesabından duyurdu.

hizli-ve-ofkeli-8-vin-diesel
HIZLI VE ÖFKELİ 8 NEREDE ÇEKİLİYOR ?

Hayranı olduğumuz Hızlı ve Öfkeli’nin yeni filmi için çekimler devam ederken, ünlü oyuncu Vin Diesel merakla beklenen Hızlı ve Öfkeli 8‘in kapak görselini takipçileri ile paylaştı. Paylaşılan görsele baktığımızda filmin yeni çekimi New York’ta çekilecek. Ayrıca daha önceki film serilerinde olduğu gibi bu filmde de aksiyondan bol her şey olacak. Sokak yarışçıları konseptinin dışına çıkmadan devam eden Hızlı ve Öfkeli 8‘de Monica Fuentes karakterini canlandıran ünlü oyuncu Eva Mendes‘de rol alacak.

Vin Diesel’in baş rolünde olacağı filmin çekimleri sürerken oyuncular arasında Dwayne Johnson, Jason Statham, Ludacris ve Tyrese Gibson gibi ünlü oyuncular da yer alacak. Hızlı ve Öfkeli 8 filminin vizyona giriş tarihi ise 14 Nisan 2017 olarak belirlenmiş durumda.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/hizli-ve-ofkeli-8in-gorseli-vin-diesel-tarafindan-paylasildi-3637/ linkinden 16.10.2021 03:10:57 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad