PC HocasıSinemaThe Walking Dead 6.Sezon İkinci Yarı Başlıyor!

The Walking Dead 6.Sezon İkinci Yarı Başlıyor!

 

İlk olarak çizgi roman serisi ile başlayan The Walking Dead‘in TV uyarlaması olan 6.sezon rekor kırarak kapatmıştı. Şimdi de 6.sezonun ikinci yarısı çok yakında kullanıcılar ile buluşmak için hazırlanıyor.

14 Şubat 2016 tarihinde yeni bölümleri ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan The Walking Dead özel frangmanı YouTube’da yayınlandı. Videonun içeriğine göz attığımızda oldukça gerimlimli ve aksiyon dolu bir sezon yine bizleri bekliyor olacak. AMC tarafından paylaşılan video şimdiden 3,5 milyon kişi tarafından izlenirken, Negan’ı yine yaptığı kötülükler ile görebilmek mümkün.

The Walking Dead 6.sezon ikinci yarısına ait yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. The Walking Dead severler 14 Şubat‘ı beklemeye devam ediyoruz!

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/the-walking-dead-6-sezon-ikinci-yari-basliyor-3159/ linkinden 16.10.2021 12:10:00 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

3 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad