Hollow Knight: Silksong Ertelendi

  Google News

İlk oyunu 2017’de çıkış yapan, Hollow Knight‘ın devam oyunu olan Hollow Knight:Silksong‘u geliştirici ekip erteledi.

Team Cherry‘nin geliştirdiği ilk duyurunun 2019’da yapıldığı Hollow Knight: Silksong‘u, oyuncular merakla beklemekteydi. Bunun nedeni Hollow Knight: Silksong‘dan önceki oyun olan Hollow Knight‘ı oyuncuların çok beğenmesiydi. Metacritic skorları da bunu kanıtlar nitelikteydi.

Hollow Knight: Silksong’un İlk Duyurusu 2019’da Yapılmıştı

Team Cherry,Hollow Knight: Silksong‘u 2019’da bir oynanış fragmanı ile duyurmuştu. Geliştirici ekip 2022’de Xbox ve Bethesda etkinliğinde oyun hakkında daha fazla detay vermiş ve oyunun, oynanış videolarını daha fazla göstermişti. Ekip ayrıca oyunun ilk günden Gamepass’te olacağını bu duyuruyla açıklamıştı.

Ayrıca oyunun ilk duyurulduğu zaman geliştirici ekip, Playstation’a çıkacağını  belirtmemişti. Bundan dolayı da Playstation sahipleri üzgünken Xbox ve Bethesda etkinliğinden bir süre sonra Playstation oyunun kendi konsollarına da çıkacağını açıklamıştı.

İşte, Team Cherry ekibinin satış ve pazarlama müdürü olan Matthew Griffin’in attığı Tweet:

“Hey millet, Silksong hakkında kısa bir güncelleme.2023’ün 1. yarısında yayınlamayı planlamıştık ancak geliştirme çalışmaları devam ediyor. Oyunun nasıl şekillendiği bizi heyecanlandırıyor ve oldukça büyüdü, bu yüzden oyunu elimizden geldiğince iyi hale getirmek için zaman ayırmak istiyoruz. Çıkışa yaklaştığımızda bizden daha fazla ayrıntı bekleyin.”

Yazar Hakkında

Çağrı Yavan

Merhaba, ben Çağrı Yavan. Teknoloji ve oyun dünyasına meraklı bir yazarım. PC Hocası'nda, oyunlar ve teknoloji ile ilgili haberleri takip ediyor, okuyuculara bu alandaki yenilikleri aktarmak için çalışıyorum. Oyunları ve teknolojiyi sevmek, takip etmek ve paylaşmak benim için bir tutku.

3 Yorum

  • bence böyle olması daha iyi yarım yamalak bir şey çıkacağına uğraşsın buyutsunler beklerim ben

  • Adamların parası yok bu yüzden uzuyo ilk oyunda mylayı temizlikçi seslendirmişti mesela

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video