Horizon Forbidden West PC’ye Gelebilir

  Google News

Horizon Forbidden West‘in PC’ye çıkış yapma ihtimali var. Sony‘nin en büyük markalarından olan Horizon serisinin ilk oyunu 2017’de çıkış yapmıştı. Serinin ilk oyunu olan Horizon: Zero Dawn‘ı ilk çıktığı zamanlarda oynayanlar oyunu sevmişti. Bu sevgiyi Metacritic puanlardan da anlıyoruz. Oyun Metacritic’te 8.9 skora sahip bir oyun olarak gözüküyor. Ardından ise oyunun çıkışından 3 sene sonra oyun PC’ye tekrar çıkış yapmıştı.

Oyun PC’ye çıktığı zaman da oyunu oynayanlar sevmişti. Bundan sonra ise Playstation PC’ye oyun çıkartmaya devam etti. Konsolun en sevilen özel oyunlarını da PC’ye çıkarttı. Sony, geçtiğimiz aylarda ise Horizon serisinin ikinci oyunu olan Horizon: Forbidden West’i piyasaya sürmüştü. Bu oyunda da ilk oyunun üzerine kattı ve çokça olumlu yorum aldı. Şimdi ise bir söylentiye göre bu oyun PC’ye çıkış yapabilir.

Horizon: Forbidden West, PC’ye Gelecek Mi ?

Sony‘nin bu sene çıkardığı Horizon: Forbidden West, PC’ye çıkış yapabilir. Bir Playstation Plus muhbirine göre Horizon: Forbidden West Complete Edition önümüzdeki yıl Playstation için çıkış yapacak. Ayrıca bu muhbire göre bu çıkışla beraber oyun PC’ye de gelecek. Muhbire göre oyun önümüzdeki ay çıkış yapacak, Steam ve Epic Games’te de yer alacak.

Sony, şu anda Horizon: Forbidden West‘in Complete Edition versiyonunu duyurmadı. Ancak Singapur derecelendirme kurulu IMDA’nın listesinde oyunun adı yer almıştı. Ayrıca söylentiye göre bu sürümün içinde oyunun Burning Shores ek içeriği de yer alacak.

Yazar Hakkında

Çağrı Yavan

Merhaba, ben Çağrı Yavan. Teknoloji ve oyun dünyasına meraklı bir yazarım. PC Hocası'nda, oyunlar ve teknoloji ile ilgili haberleri takip ediyor, okuyuculara bu alandaki yenilikleri aktarmak için çalışıyorum. Oyunları ve teknolojiyi sevmek, takip etmek ve paylaşmak benim için bir tutku.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video