PC HocasıCep TelefonuHTC One M10 Teknik Özellikleri ve Görseli Yayınlandı

HTC One M10 Teknik Özellikleri ve Görseli Yayınlandı

 

Mart ayı içerisinde tanıtılacak olan HTC One M10 modelinin tanıtım görseli bugün duyuruldu. HTC One M10 teknik özellikleri de yayınlanırken, cihaza yakından göz atalım.

#POWEROF10

MWC 2016 etkinliğinde bir çok firma yeni amiral gemilerini tanıtırken, gözler Tayvanlı firma HTC’ye çevrilmişti. Yeni akıllı telefonunun çok yakında duyurulacağını belirten HTC ilk basın görselini de bugün paylaştı.

Yeni HTC One M10 modelinde en çok dikkat çeken özellik #powerof10 hashtag’ı ile paylaşılarak modelin gücüne vurgu yapılması oldu. Zaten hashtag’de belirtildiği gibi “10” sayısı One M10 ismini kesinlikle doğruluyor.

htc-powerof10
HTC ONE M10 TEKNİK ÖZELLİKLER

HTC’nin yeni akıllı telefonunun teknik özelliklerine yakından bakacak olursak: yine Qualcomm‘un Snapdragon 820’sinden vazgeçmediğini görebiliyoruz. Ayrıca cihazda 4 GB RAM ile birlikte 32 GB depolama alanı yer alacak.

5.2 inç ekran büyüklüğü bulunan HTC One M10 modeli ayrıca Quad HD ekranlı olarak tasarlanmış. Kamerasında ise ufak bir geliştirme yapılarak 12 MP değerinde Ultrapixel kamera tercih edilmiş.

HTC One M10 modeli 15 Mart 2016 tarihinde duyurulacağı belirtilirken, Türkiye satış fiyatının 2400 TL ve civarında olacağını tahmin ediyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/htc-one-m10-teknik-ozellikleri-ve-gorseli-yayinlandi-4470/ linkinden 30.07.2021 00:07:14 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement