Suyun Altında Samsung Galaxy S7 İncelemesi ve Testi

MWC 2016 etkinliğinde yeni amiral gemiler Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge tüm dünya genelinde dağıtıldı. Telefon henüz piyasaya çıkmadan Galaxy S7 incelemesi havuzun içerisinde gerçekleştirildi.

SUYUN ALTINDA GALAXY S7 İNCELEMESİ

Şimdiye kadar bir çok inceleme videosu çekildi, uygulandı ve yayınlandı. Ancak bugün gerçekleştirilen Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge incelemesi bu şekilde gerçekleştirilmedi.

MWC 2016 etkinliğinde Samsung firması çok önemli bir noktada açıklama yapmıştı. Yapılan açıklamada yeni Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri IP68 sertifikalı olduğu, toza ve suya dayanıklı olduğu açıklanmıştı. Yeni cihazlar 1.5 metre derinliğe sahip suda 30 dakika boyunca hiç bir şey olmadan çalışabilme özelliğine sahip.

galaxy-s7
Normalde Xperia serilerinde bu özellik vardı ancak küvetin içerisinde yüzdüren kişilerin sonradan yaşamış oldukları sorunlar ile teknik servis yolu görünmüştü. Ancak Samsung bu konuda müşterilerine %100 garanti veriyor.

Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 Edge cihazlarının incelemelerini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Açıkçası biz videoyu izledikten sonra cihazın çalışıyor olmasına şaşırmadık. Gayet suyun altında fotoğraf çekebiliyor, mesaj gönderebiliyor hatta arama bile yapabiliyor.

SAMSUNG GALAXY S7 İNCELEMESİ - VİDEO

 

İlgili Etiketler