PC HocasıHaberlerHuawei Kendi Arama Motorunu Kurdu: Petal Search

Huawei Kendi Arama Motorunu Kurdu: Petal Search

 

Huawei bugün, Microsoft ve Google’ı ele alacak yeni web hizmetlerini duyurdu. Huawei Mate 40 serisi lansman etkinliği sırasında Huawei, Petal Search, Petal Maps ve HUAWEI Docs’u duyurdu. Petal Search, Google arama ve Bing ile rekabet edecek. Petal Maps, Google Maps ve Bing Maps ile rekabet edecek. Huawei Docs, Microsoft Office ve Google Workspace ile rekabet edecek.

Petal Search artık 170’den fazla ülke ve bölgede kullanılabilir ve 50’den fazla dili desteklemektedir. Uygulamalar, haberler, videolar, resimler, alışveriş, uçuşlar ve yerel işletmeler dahil olmak üzere 20’den fazla kategoride arama yetenekleri sunar. Arama sonuçları, basit web bağlantılarının aksine, kullanıcıların bu zengin faydalı bilgileri yalnızca birkaç tıklamayla anında elde etmelerine yardımcı olmak için bilgi kartlarında sunulur. Ayrıca görsel ve sesli arama yetenekleriyle birlikte gelir.

AVM'ler bugün itibarıyla açıldı ve uzun kuyruklar oluştu!

Petal Search uygulamasını şu anda App Galery üzerinden indirerek edinebilirsiniz. Ayrıca Çinli şirketin Google’a rakip olarak çıkarttığı servis bir çok kişiselleştirme seçenekleri ile birlikte geliyor.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement