reklam
Ana SayfaCep TelefonuHuawei Mate 30 Serisinin Görüntüleri Sızdırıldı

Huawei Mate 30 Serisinin Görüntüleri Sızdırıldı

Huawei’nin büyük ihtimalle Google servislerinden yoksun olacak ilk cihazları 19 Eylül’de Almanya’da tanıtalacak. Mate 30 serisinin lansmana kısa bir süre kala fotoğrafları ortaya çıktı. Dikkatleri ilk olarak daire içerisinde yer alan dörtlü kamera çekiyor.

Bilindiği üzere Huawei 2019 yılının ilk çeyreğinde bir yükseliş yakalamıştı. İkinci çeyreğe girdiğimizde ise Huawei , Samsung’un yeni Galaxy A ve Galaxy S serilerinin etkilerinden dolayı ve üstüne birde Trump tarafından uygulanan amborga ile düşüşe geçmişti. Huawei yeni serileri ile kendine gelmek istiyor.

Edindiğimiz bilgilere göre Huawei Mate 30 Pro dört farklı renk ile bizleri karşılayacak. Mate 30’daki renk seçenekleri şu anda belirsizliğini koruyor.

Google, Sahte Koronavirüs Haberleri ile Mücadelede 6,5 Milyon Dolar Harcayacak

Gücünü Kirin 990‘dan alacak olan Mate 30 Pro, kavisli bir ekran ile kullanıcılar ile buluşacak. Mate 30 ve Mate 30 Pro’da dikkat çeken en büyük kısımlardan biri de ekranda bulunan çentikler oldu.

Öyle ki rakiplerine kıyasladığımız zaman daha geniş bir çentikle karşılaşıyoruz. Edindiğimiz bilgiler kesin olmamak ile birlikte en net bilgiyi iki gün sonra Münih‘te düzenlenecek olan lansmanda öğrenmiş olacağız.

Huawei’nin düzenleyeceği lansmana Avrupa ülkelerindeki çoğu teknoloji editörünün davet almadığı da edindiğimiz bilgiler arasında. Bu ülkeler arasında Türkiye’de mevcut. Sizce Huawei Google servislerinden yoksun Mate 30 serisinden beklediğini alabilecek mi ? 

Yazar Hakkında

Enes Değirmenci

Enes Değirmenci

Küçük yaştan beri teknolojiyle içli dışlı olan Enes, uzun zamandır da Pc Hocası için içerik üretiyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz