Huawei Mate 50 Pro

Huawei Mate 50 Pro Türkiye Fiyatı Belli Oldu

  Google News

Huawei Mate 50 Pro, Android ve iOS platformunun dışında kalan bir başka amiral gemisi akıllı telefonu.

Her ne kadar Google servislerinden yoksun bir akıllı telefon olsa da teknik açıdan hala rakipleri zorlayabilecek bir modelden söz ediyoruz. Tabii ki rakiplerle girilen savaşta telefonun fiyatı da çok önemli.

Rekabetçi bir fiyat sunulması lazım ki kullanıcıların bu modeli tercih edeceği bir neden olsun. Peki, Mate 50 Pro fiyatı nasıl? Evet Türkiye fiyatları belli oldu. Hadi fiyatlara bakalım.

Huawei Mate 50 Pro Türkiye Fiyatı ve Özellikleri

Önce bir fiyatları paylaşalım. Söz konusu model iki ayrı versiyon ile geliyor. Bunlardan biri 256 GB versiyonu bir diğeri ise 512 GB versiyonu. Fiyatlar ise şöyle;

  • 8 GB RAM ve 512 GB depolama alanı: 37.999 TL
  • 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı: 32.999 TL

Huawei Mate 50 Pro

Telefonun özelliklerini merak edenler için tam şuraya bağlantıyı ekliyorum. Biz gelelim fiyat konusunda yorumlarımıza.

Huawei Mate 50 Pro modeli, kesinlikle kötü bir akıllı telefon değil. Fakat yukarıda da belirttiğim gibi rekabetçi bir fiyat yok. iPhone seviyesinde veya Android amiral gemisi akıllı telefonlar seviyesinde bir fiyat var.

Google servislerinden yoksun ve aynı zamanda Leica gibi devlerle olan anlaşması sona ermiş Huawei’nin telefonu bu fiyata tercih edilir mi derseniz koca bir soru işareti. Dediğim gibi Türkiye pazarında daha çok kabul görmüş olan markalar var.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video