reklam
PC HocasıCep TelefonuHuawei Nova 6 5G Ortaya Çıktı!

Huawei Nova 6 5G Ortaya Çıktı!

Son aylarda cep telefonu tanıtımlarını peş peşe gerçekleştiren  Huawei’in kısa bir süre sonra tanıtmaya hazırlandığı Huawei Nova 6 5G tasarımı ve görselleri oraya çıktı. Cihazın özelliklerine ve tasarımına yakından bir göz atalım.

Huawei’in bulunduğumuzun yılın 3. çeyreğinde kullanıcıların beğenisine sunduğu Huawei Nova serisi yeni bir üyeye daha sahip oluyor. Gücünü Kirin 990‘dan alması beklenen Huawei Nova 6 5G’nin hem 4G hem de 5G alt yapısı için iki farklı modelden oluşacağı belirtildi. Cihazın tasarımına göz atacak olursak Samsung’un Galaxy S10 Plus modelini ön tarafta andırdığını belirtmiş olalım. Delik içerisinde iki kamera yer alan cihazın arka tarafı da kamera diziliminden dolayı Huawei P30 Pro modeline oldukça benziyor.

Xiaomi'den 349 Euro Fiyata Sahip 5G Telefon!

Dörtlü bir kamera dizilimi ile bizleri karşılayan Huawei Nova 6 5G’nin TOF kameraya sahip olacağı belirtildi. Çin üzerinden elde edindiğimiz bilgilere göre cihaz 40W kablolu hızlı şarj destekleyecek. Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen cihazın Google sürümlerinden yoksun bir şekilde satışa çıkması bekleniyor. Bu durumdan dolayı da Huawei Nova 6 5G Avrupa’da satışa çıkmayabilir.

 

Etiketler

Yazar Hakkında

Enes Değirmenci

Enes Değirmenci

Küçük yaştan beri teknolojiyle içli dışlı olan Enes, uzun zamandır da Pc Hocası için içerik üretiyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz