PC HocasıDonanımHyperX Yeni PC ve Konsol Çevre Birimlerini Tanıttı

HyperX Yeni PC ve Konsol Çevre Birimlerini Tanıttı

 

Cloud II Wireless, Pulsefire Haste ve Cloud Revolver + 7.1’in kullanılabilirliğini genişletmenin yanı sıra HyperX, CES 2021’de PC ve konsollar için iki yeni çevre birimini duyurdu: Alloy Origins 60 mekanik klavye ve Xbox için ChargePlay Duo kontrolcü şarj istasyonu.

HyperX’in ilk %60 oyuncu klavyesinden başlayarak Alloy Origins 60, masa alanlarını arttırmak isteyenler için kompakt bir mekanik oyun klavyesi. HyperX Red Linear anahtarlara sahip tuşlar, dahil edilen çift vuruşlu PBT tuş başlıkları ve görünürlük bakımından yan tarafa basılı ikincil işlevleriyle beraber geliyor.

Çoğu oyuncu klavyesi gibi, Alloy Origins 60 da RGB aydınlatma özelliklerine sahip. Kullanıcılar, HyperX NGENUITY yazılımı aracılığıyla LED’leri özelleştirebilir, oyun moduna geçebilir ve klavyenin kendisinde bulunan üç adede kadar makro ayarlarını yapılandırabilirler.

HyperX ayrıca Xbox kontrol cihazları için ChargePlay Duo kontrol cihazı şarj istasyonunu da tanıttı. Xbox Series X / S ve Xbox One kablosuz kontrol cihazlarıyla uyumlu olan bu şarj istasyonu, Xbox Series X / S kontrolcüler için 2x ekstra pil süresi ve 2x 1400mAH şarj edilebilir pil paketleri ile beraber geliyor.

 

Yazar Hakkında

Osman Baytekin

Osman Baytekin

Bilinçli bir oyuncu olma yolunda ilerleyen, oyun meraklısı, bir PC Hocası editörü.

1 Yorum

  • Osman abi yeni işin hayırlı olsun, ben Ömer bu arada umarım sen düşündüğüm Osmansındır

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video