PC HocasıOyunI Am Fish, Çıkış Tarihi Açıklandı

I Am Fish, Çıkış Tarihi Açıklandı

  arctis 7+  

Yayıncı Curve Digital ve geliştirici Bossa Studios, I Am Fish‘in çıkış tarihini açıkladı.

Oyun, 16 Eylül‘de Xbox Series, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

Surgeon Simulator ve I Am Bread’in yaratıcılarından fizik tabanlı macera, PC, Xbox Series X , Xbox Series S ve Xbox One için 16 Eylül 2021’de resmi olarak çıkıyor ve ek bir sürprizle birlikte. Çıkış yaptığı günden itibaren Xbox Game Pass’e eklenecek.

I Am Fish, evcil hayvan dükkânlarından acımasızca ayrılan dört balık arkadaşının hikayesini anlatıyor. Dört balığın her birinin okyanusta pullu ailesiyle yeniden bir araya gelebilmek için çok çeşitli ortamları ve engelleri aşması gerekiyor.

Bossa Studios’un baş oyun tasarımcısı Luke Williams, I Am Fish‘in çalışanların olumlu tepki verdiği dahili bir prototip olarak başladığını ve bu nedenle tam bir oyun haline getirildiğini söyledi.

“Tam oyun için, hem mekanik hem de tematik olarak sadece bir kasedeki balığın ötesine genişletmek istediğimizi biliyorduk. Oyuncuların bu balıkların içine gireceği tehlikeli durumları görmekten keyif alacaklarını düşünüyorum!” dedi Williams.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/i-am-fish-cikis-tarihi-aciklandi-117077/ linkinden 22.01.2022 21:01:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Banner