İngiltere Kraliçesi İçin 200 Bin TL’ye Sosyal Medya Uzmanı

Sosyal Medya uzmanlarına gün doğdu desek yeridir! İngiltere Kraliçesi olan Elizabeth'in Sosyal Medya hesaplarını yönetecek bir uzman aradıklarını açıkladı. Alacakları uzman için verilecek ücret ise dudak uçuklatacak cinsten desek yeridir. Ülkemiz ile kıyasla epey bir fark bulunan maaş skalasında 200 bin TL'lerden bahsediliyor.

200 Bin TL'ye Sosyal Medya Uzmanı

İngiltere'de adeta patlamaya neden olan ve hala aktif olan sosyal medya uzmanı ilanı için verilen maaş ortalığı karıştırdı. İşe alınacak kişi İngiltere Kraliçesi II.Elizabeth'e ait tüm Sosyal Medya platformlarını yöneterek, fotoğraf, video veya içerik paylaşımlarını yapacak.

Buckingham Sarayı tarafından açılan ilanda maaş bandının 50 bin sterlin (200 bin TL) olduğu belirtilirken, haftalık çalışma saati ise sadece 37,5 olarak belirlenmiş. Yani hafta içi 5,5 saat sosyal medya uzmanı olarak kişi görev yapacak.

Sosyal Medya Uzmanı

Sosyal Medya Uzmanının Görev Tanımı Nasıl Olacak ?

Toplamda 200 bin TL'yi geçik maaş alacak olan kişinin görev tanımı da oldukça basit. Kraliçe'nin yapmış olduğu tüm gezileri ve ziyaretleri Facebook, Twitter, YouTube ve benzeri kanallarda dünyaya duyuracak. Bu işlemi yapmak çok da zor olmasa gerek değil mi ?

İş ilanı yaklaşık olarak iki hafta daha açık kalacak. Eğer ingiliççenize güveniyorsanız ve sosyal medya konusunda kendinizi geliştirdiyseniz burada bulunan ilana başvurarak şansınızı deneyebilirsiniz. Bakarsınız alırlar belli mi olur, ondan sonra bizi de unutmayın da :)

NOT: İlana ciddi ciddi başvurmayı düşünen arkadaşlarımız varsa öncelik olarak İngiltere vatandaşlığına kayıtlı olmaları gerekiyor. Eğer değilseniz "thanks canım" diyerek iş görüşmesini sonlandırıyorlar.

İlgili Etiketler