Intel Core i9-13900K Kutu Görselleri Sızdı!

  Google News

Çok kısa bir süre sonra tanıtılmasını beklediğimiz Intel’in 13. nesil işlemcileri için sızıntılar tam gaz devam ediyor. En son Intel Core i9-13900K modeli için bir sızıntı gerçekleşti. Bu kez işlemcinin özellikleri ile ilgili bir sızıntı yok.

Bu kez işlemcinin kutusu sızdırıldı. Kapalı bir grupta yapılan paylaşımlarla beraber ortaya çıkan kutu görselleri, bazı önemli değişiklikleri de işaret ediyor.

Intel Core i9-13900K Kutu Tasarımı Değişiyor

Bu görseller gerçekse Intel, kuru içerisinde yer verdiği koruyucuların renginde bir değişikliğe gitmiş durumda. Altın sarısı yerine artık gümüş gri renginin tercih edileceği anlaşılıyor.

Diğer taraftan en büyük fark ise kutunun boyutu olarak gösterilebilir. Yeni kutunun çok daha ince olduğunu görüyoruz. Alandan bir kazanç sağlanmış olacak ki bu da Intel’in işlemcilerin sevkiyatı noktasında ek bir avantaj elde etmesini sağlayacak.

Intel Core i9-13900K

Yakın zamanda duyurulan AMD Ryzen serisinin kutularından da mevcut 12. nesil Intel işlemci kutularından da daha ince bir kutu karşımızda olacak.

Eski Kutu Tasarımı

Intel Core i9-13900K

Yeni soğutucular neler olacak ya da Intel’in kutu tercihinin altında farklı bir neden var mı gibi sorular da tanıtımı bekliyor. Tanıtım sonrasında daha fazla bilgi ile karşınıza çıkmış oluruz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video