PC HocasıiOSiOS 9.2.1 Güncellemesi Resmi Olarak Yayınlandı

iOS 9.2.1 Güncellemesi Resmi Olarak Yayınlandı

 

iOS 9.2.1 güncellemesi resmi olarak Apple tarafından duyurulurken, diğer yandan da güncellemeler geliştirilmeye devam ediyor. iOS 9.2.1 güncellemesine ait detaylar haberimizde.

ios-9.2.1-indir
9.2.1 GÜNCELLEMESİ DUYURULDU

Apple firması geçtiğimiz günlerde detaylarını yayınladığı iOS güncellemesinde bugün mutlu sona ulaşıldı. Güncelleme telefonlara birer birer gönderilirken, otomatik güncellemesi açık olmayan kullanıcıların da manuel olarak güncellemeyi açmaları gerekiyor.

Yeni güncellemede artık Mail Drop, fotoğraf ve video aktarma, iPhone USB kamera adaptörü desteği ve maildeki yenilikler göze çarpıyor. Ayrıca Apple Music iyileştirmeleri de tamamlanırken, kullanıcılar yeni tasarımları görmeye başladılar. Ayrıca iOS 9.2.1 güncellemesinden önce hata alan kişilerin hataları da bu güncelleme ile birlikte giderildiği belirtildi.

ios-9.2.1
iOS 9.2.1 Güncellemesini Yüklemek İçin:


Apple marka cihazınıza yeni iOS güncellemesini otomatik olarak alamıyorsanız manuel seçenekten indirebilirsiniz. Bunun için Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme seçeneklerini takip ederek yeni güncellemeyi alabilirsiniz. Konu hakkında sormak istediğiniz sorular veya hataları bizlerle paylaşabilirsiniz. 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ios-9-2-1-guncellemesi-resmi-olarak-yayinlandi-3691/ linkinden 28.10.2021 23:10:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

3 Yorum

  • ios 9.2.1 bana gelmedi bildirim olarak manuel açtım yükledim ilk kez bildirim gelmedi iPhone 5S kullanıyorum şaşırdım açıkçası

  • Güncellemeyi yukledim ondan sonra bir daha şebeke bulamadı telefon sakın yuklemeyın

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad