PC HocasıDonanımiPhone ve iPad İçin Yeni Sandisk iXpand Flaş Sürücü Bellek

iPhone ve iPad İçin Yeni Sandisk iXpand Flaş Sürücü Bellek

 

Üretmiş olduğu flaş bellekler ve depolama birimleri ile piyasada iyi bir yer edinen Sandisk, yeni iPhone ve iPad cihazlar için geliştirdiği iXpand Flaş Sürücü belleğini duyurdu. Detaylar ve kullanım haberimizde.

iXpand Flaş Sürücü Özellikleri

Özel olarak iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilen flaş sürücü iXpand Flash Drive 16 GB ile 128 GB depolama seçenekleri sunarken, USB 3.0 ve Lighning teknolojisi desteği ile satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Piyasada satılan çeşitli iPad ve iPhone kılıfları ile de uyumlu olan iXpand flaş sürücüsü, cihazın içerisinden çıkan iXpand Drive uygulaması ile hem kullanımını, hem de geliştirilmiş kullanıcı deneyimini kişilere aktarıyor.

iXpand Flash Sürücü Depolama
iXpand Flaş Drive Nasıl Kullanılıyor ?

Satın aldığınız iXpand Flaş Drive ile çektiğiniz fotoğraflar, videolar ve dosyaları iPhone ve iPad cihazlarınızda değil de, doğrudan sürücü üzerine kaydederek anında telefonunuzdan alan kazanmış oluyorsunuz. Uygulama ile birlikte de popüler sosyal medya sitelerindeki içeriklerin otomatik olarak yedeğini alınarak sizi koruma altında tutabiliyor.

App Store üzerinden uygulamayı indirerek kullanıma başlayabileceğiniz gibi, iXpand Flash Drive sayesinde iPhone ve iPad kullanıcıları depolama konusunu tamamen çözecekler gibi görünüyor.

iXpand-Flash-Surucu
iXpand Flash Drive ilk olarak yurtdışında 16, 32, 64 ve 128 GB depolama seçenekleri ile satışa çıkacak. Fiyatı skalası ise şu şekilde olacak:

16 GB ❱ 50 Dolar (Yaklaşık 150 TL)

32 GB ❱ 70 Dolar (Yaklaşık 200 TL)

64 GB ❱ 90 Dolar (Yaklaşık 260 TL)

128 GB ❱ 130 Dolar (370 TL) olarak belirlenmiş durumda. Türkiye fiyatı ise henüz açıklanmadığı gibi, dolar kurundan hesaplama yaparak tahmini bir fiyat elde edebiliriz.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/iphone-ve-ipad-icin-yeni-sandisk-ixpand-flas-surucu-bellek-21507-7795/ linkinden 29.07.2021 04:07:42 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

8 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video