PC HocasıOyunİşte League of Legends Dövüş Oyunu Project L’ye İlk Bakış

İşte League of Legends Dövüş Oyunu Project L’ye İlk Bakış

  arctis 7+

Riot’un gizemli dövüş oyunu Project L‘yi aslında ilk kez duymamızın üzerinden uzun zaman geçti.

2019’da Project A, Project F ve Project L kod adlı üç gizemli Riot projesi hakkında bir şeyler duyduk.

İlki (‘PC için şık, rekabetçi bir taktik nişancı’) Valorant oldu. İkincisi, “Arkadaşlarınızla Runeterra dünyasını dolaşmanın olanaklarını araştıran bir proje” henüz resmi olarak açıklanmadı. Sonuncusu, League of Legends evreninde geçen bir dövüş oyunu nihayet hafta sonu yeni bir gösterime girdi.

Oyundan neler bekleyebileceğimizi gösteren yeni bir videoda (aşağıda), Riot’un baş geliştiricileri Tom ve Tony Cannon, ekibin oyunla ilgili tasarım felsefesi hakkında ayrıntılara girdi.

Dövüş oyununun ana fikri, iki oyuncudan oluşan bir ekip geliştirmek ve mevcut iki dövüşçü arasındaki savaşı desteklemek için ekran dışı olanı kullanmakla görevlendirildiğiniz “yardımcı bir dövüşçü” olacağıdır.

Riot, “bir çıkış tarihi vermek için hala çok uzak” olduğunu söylüyor ve bu video, öncelikle geliştiricinin hayranları geliştirmenin nasıl gittiği konusunda güncel tutmasının bir yolu olarak paylaşıldı.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/iste-league-of-legends-dovus-oyunu-project-lye-ilk-bakis-120424/ linkinden 01.12.2021 18:12:33 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad

Banner