PC HocasıOyunKarate Kamil PC ve MAC’e Geldi

Karate Kamil PC ve MAC’e Geldi

 

Flaş Animasyon tarzı kurgulanan Karate Kamil efsanesi 14 yıl gibi uzun bir süreden sonra tekrar aramıza dönüyor. Yapımcısı Cemre Özkurt’un Flaş Animasyon tarzı çizgi film serisi artık PC ve MAC versiyonlarında.

karate-kamil

 

İzlemeye doyamadığımız nostaljilerden birisi olan Karate Kamil‘in en son 4.sezonu yayınlanmış ve 5.sezonunun yayınlanması için baya bir beklemiştik. Oyunun karakterlerini tasarlayan Cemre Özkurt oyunu tekrardan geliştirip güncelleyerek nostalji tarzı yeni versiyonunu yayınladı.

Karate Kamil vs Ninja Nejat olarak geçen oyun PC için 11 MB, MAC için 12 MB boyutunda. Oyunu dilerseniz indirip bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Ancak oyunu oynayabilmek için Adobe Shockwave kurmanız gerekiyor.

Hazır oyun kendisini yenilemişken, Cemre Özkurt‘tan da Karate Kamil 5 için bir açıklama henüz gelmedi. Ancak Karate Kamil 5’in yakın zamanda çıkması gündemde. Oyunu bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/karate-kamil-pc-ve-mace-geldi-2363/ linkinden 28.07.2021 15:07:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video