PC HocasıOyunBattlefield 5 Armageddon Geliyor!

Battlefield 5 Armageddon Geliyor!

   

Aksiyon oyunlarının vazgeçilmezlerinden olan Battlefield son serisi olmaya aday Battlefield 5 hakkında açıklamalar yapıldı. Oyunun çıkış tarihi, geliştirmeleri ve detayları haberimizde.

Geliştiricisi ve yapımcısı olan Digital Illusions CE yeni Battlefield 5 konusunda açıklamalar yapmazken, ilk açıklama DICE tarafından yapıldı. 

En son Battlefield Hardline serisinde hatalar dolu ve oyun içi videoların geçişlerinin kapatılmış olması oyuncuları çileden çıkartmıştı. Artık Battlefield oyunu alırken tereddüt eden oyun severler, Battlefield 5‘in çıkacağını duyunca ilk tepkileri “yine hatalar ile dolu olur kesin.” oldu.

battlefield-5-armageddon

BATTLEFIELD 5 NASIL OLACAK ?

En son Hardline serisinde Polis ve suçlular ile karşı karşıya gelmişti. Ancak oyun içerisindeki hatalar, aralardaki videolar geçilemediği için oyun severlerden çok fazla olumsuz dönüş almışlardı.

Battlefield 5‘de ise bu tür aksaklıkların olmayacağını belirten DICE, oyunun ana teması ve konusu hakkında bilgi vermedi. Sadece oyunun çıkması için startın verildiği ve çalışmaların başlatıldığı belirtildi.

dan-vaderlind

DICE geliştirme direktörü olan Dan Vaderlind, takım oyunundan vazgeçmeden sürükleyici bir aksiyon oyunu hazırlayacaklarını duyurdu. Star Wars’dan Battlefield projesine geçen Dan, 2016 yılının ortalarında yeni oyun hakkında gelişmelerin bildirileceğini belirtti.

Oyun 2016 yılının ortalarında ilk olarak PC, XBOX ONE, and PS4 sürümlerinde yayınlanacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/battlefield-5-armageddon-geliyor-2341/ linkinden 16.08.2022 10:08:38 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

4 Yorum

    • Bu sefer güzel bir oyun olacak hem yeni takım hem de yeni yöneticileri var battlefield için, hemen on yargı ile kestirip atmamak lazım kardeşim

  • Boşversene abicim biz bunları çoktan geçtik, adamlar yaptıkları oyuna özen göstermiyorlar. EA gibi kaliteli firmalardan şaşmayacaksın ama yaptıkları oyunu da hemen almayacaksın

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video