PC HocasıSinemaKarayip Korsanları’nın Yeni Filminin İlk Frangmanı Yayınlandı

Karayip Korsanları’nın Yeni Filminin İlk Frangmanı Yayınlandı

   

Karayip Korsanları‘nı uzun yıllardır izliyoruz ve izlemeye de devam ediyoruz. Fakat epeydir sesi soluğu çıkmayan kaptan Jack Sparrow tekrardan sahnelere dönme kararı alarak Ölü Adamlar Masal Anlatmaz için çalışmalara çoktan başladı. Filmin ilk frangmanı yayınlandığı gibi, yine büyüleyici bir çalışma bizleri bekliyor olacak.

Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatmaz

Frangmanı izlemeye başladığınızda yine tipi kayık zombi kılıklıları göreceksiniz. Ayrıca filmde Johny Deep (Jack Sparrow) Wanted ilanı ile her yerde aranıyor. Tahminimizce Jack’in başına güzel bir ödül koyuldu ve tüm kötü korsanlar o ödülü alabilmek için Jack’in peşine düşecekler. 

Frangmanda gemiye baskın anını görüyoruz ve Kaptan Salazar genç arkadaşımıza elinde Wanted kağıdı ile Jack Sparrow‘a mesaj iletmesini istiyor. Ardından bütün tayfa onu bulmak için harekete geçiyor. Şahsen ben yine güzel bir Karayip Korsanları filmi izleyeceğimizi düşünüyorum. Filmin 2017 Mayıs-Haziran aylarında gösterime girmesi bekleniyor. Yayınlanan frangmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/karayip-korsanlari-olu-adamlar-masal-anlatmaz-22105-15150/ linkinden 29.01.2022 04:01:35 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner