PC HocasıOtomobilKarda Lamborghini Murcielago LP 640 Performansı

Karda Lamborghini Murcielago LP 640 Performansı

 

İsveçli profesyonel kayakçı Jon Olsson Norveç’in Fonna Glacier Ski Resort‘ta düzenlenen etkinlikte Lamborghini Murcielago LP 640 modelini karda test etti. Otomobil tutkunlarının ilgisini çekecek türde hazırlanan videoda ilk olarak bayraklar arası zikzak çizerek drift yapan başarılı sporcu, parkuru sorunsuz tamamladı.

Kargo Lamborghini Murcielago Performansı

Bilirsiniz, normalde karda araç kullanmak çok zordur. Hele ki araç çabuk hızlanabilen türde ve yüksek motorlu ise işiniz daha zordur. Üç yıldır modifiye işlemlerinin devam edildiği araç DMC haline getirilerek tamamen karbondan hazırlandı. Michelin kar lastikleri, IPE egzoz sistemi ve BRL ses sistemi araca entegre edildi. 6.5 litre hacme sahip V12 motorunda 631 beygirlik güç yatıyor.

6 vitesli yarı otomatik şanzımanı ile 6 vitesli manuel şanzımanı da yer alıyor. Aşağıdaki videoyu izlerken zaten ne demek istediklerimizi daha net anlayacaksınız. İşte başarılı sporcu Jon Olsson’un Lamborghini Murcielago LP 640 modeli ile kar performansı.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/karda-lamborghini-murcielago-lp-640-performansi-21641-8914/ linkinden 29.07.2021 06:07:23 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video