Cuma, Mart 1, 2024

Karşınızda NVIDIA GTX 1180 Özellikleri ve Detayları

Paylaş

silkroad gaminggentr

NVIDIA ekran kartları serisini güncellemeye kaldığı yerden devam ediyor. Şimdi ise onca dedikodulardan sonra, NVIDIA GTX 1180 serisi ekran kartının teknik detayları belli oldu. Daha önceden acaba GTX 2080 Ti mı, yoksa GTX 1180 Ti mı çıkacağı konuşulurken, detaylar da netleşmiş oldu.

NVIDIA GTX 1180 Neler Sunacak?

Öncelik olarak tüm bu dedikodular tamamlandığına göre, teknik özellikler de belli olduğuna göre, artık hurafelerin de önüne geçmiş oluyoruz. Daha önceden sizlerle burada NVIDIA’nın yeni ekran kartları hakkında detayları paylaşmıştım. Ve bu paylaşımımda, Temmuz ayında çıkacağını ele almıştık. Yine bu tarih şuan için bir öne çekme durumu olmaz ise, Temmuz ayını işaret ediyor arkadaşlar.

2016 yılında piyasaya çıkan GTX 1080 serisinden sonra, hemen aşağıda yeni GTX 1180 ekran kartının sızdırılan teknik özelliklerini görebilirsiniz. Son olarak yeni GTX 1180 ekran kartının diğer selef modeline göre 100 dolar daha pahalı olacağı konuşuluyor.

nvidia gtx 1180 ozellikleri 002

GTX 1180 vs GTX 1080

Taner AYDOS
Taner AYDOS
PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorumlar

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler