Kendi Kendine Çamaşır Katlayabilen Makine FoldiMate

Genellikle ev hanımlarını ilgilendiren bu haberimiz, ev hanımlarının işini kolaylaştıracak türden. Çamaşır katlama derdinden kurtulmak için tasarlanan Foldimate adlı makine, çamaşırları saniyeler içerisinde katlayarak size katlanmış olarak veriyor. Detaylar ve video haberimizde.

FoldiMate Kendi Kendine Çamaşır Nasıl Katlayabiliyor 

Çok basit bir çalışma mantığına sahip olan FoldiMate, renkli tasarımı ve renkli arayüzü ile kullanıcı dostu olarak tasarlanmış. Çamaşırları sadece 2 dakika içerisinde katlayarak size geri veren makine, üzerinde bulunan askılara asılan çamaşırları içeriye sürüklüyor ve ardından makinenin içerisinde bulunan mekanik sistem giysilerin boyutlarını ve uzunluklarını ölçerek nasıl katlayabileceğine karar veriyor.

FoldiMate çamaşırları sadece katlamadığı gibi, aynı zamanda kırışıklıkları giderdikten sonra üstüne de parfüm sıkarak yumuşatıcı püskürtme sistemi devreye giriyor. 2017'nin ikinci çeyreğinde satışa çıkacak olan makine müşterilere 2018 yılında ulaştırılacak. Kendi kendine çamaşır katlayan makine FoldiMate'nin fiyatı ise 800 dolar ve civarında olacak. Makinenin nasıl çalıştığını görmek için ise, aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

 

İlgili Etiketler