PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerLevi’s Google İle Birlikte Teknolojik Trucker Ceket Üretti

Levi’s Google İle Birlikte Teknolojik Trucker Ceket Üretti

 

Ünlü giyim markası Levi’s®, Google ile birlikte tasarlamış olduğu yeni teknolojik ürünü Trucker ceketi duyurmaya hazırlanıyor. Teknolojik olarak geliştirilen bu ceket, 2017 yılında raflarda yerini alacak. Trucker teknolojik ceket hakkında detaylar haberimizde.

Nedir Bu Teknolojik Ceket ?

Türkiye’de de sevilen ve takip edilen giyim markası Levi’s® yeni teknolojik ceketini 2017 yılında tüm mağazalarında dağıtarak satışa başlayacak. Bu ceketin özelliği ise teknolojik alanda geliştirilmiş olması. Google ile birlikte yapılan iş birliği sonucu ceket yakın yerler hakkında bilgi alabiliyor, müzik değiştirebiliyor ve ceketin koluna dokunarak gelen tüm aramalara cevap verebiliyor.

Levis-Teknolojik-Ceket-2

 

Levis-Teknolojik-Ceket-4

 

Genellikle spor severler için üretilen The Levi’s ® Commuter x Jacquard by Google™” Trucker ceket, tüm sporlar ile ilgilenenler için ideal bir ürün olarak dikkat çekiyor. Şuanda Trucker teknolojik ceket satış fiyatı belli olmadığı gibi, 2017 yılının ilk çeyreklerinde raflarda yerini alacak.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/levis-google-ile-birlikte-teknolojik-trucker-ceket-uretti-21687-9392/ linkinden 29.07.2021 09:07:09 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video