PC HocasıOyunKorku Oyunu Dark Moonlight PC için Duyuruldu

Korku Oyunu Dark Moonlight PC için Duyuruldu

 

Polonyalı geliştirici Silent Bear Studio, Dark Moonlight adlı kabuslarla dolu yeni bir hayatta kalma korku oyununu PC için duyurdu.

Henüz çıkış tarihi açıklanmadı. Ancak Steam’de oyun listelendi, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu konuya direkt değinmek istiyorum. Oyun Türkçe altyazı ve arayüz desteği de sunacak. Birinci şahıs korku oyunu, çeşitli zorlu bulmacaların yanı sıra silah tabanlı dövüşler ve patron dövüşleri sunacak.

Dark Moonlight‘ın hikayesi, baş kahraman Dave Kellerman’ın şiddetli fobileriyle baş etmek için deneysel bir tıbbi tedavi görmesini içeriyor. Kellerman’ın tedavisi, korku oyunlarında olabileceği gibi ciddi şekilde yanlış gidiyor gibi görünüyor.

Sonuç, Kellerman’ın fobilerinin hayata geçirilmesi ve Kellerman’ın kabuslar, iblisler ve canavarlarla dolu karanlık bir dünyaya taşınmasıdır. Kellerman, kendisine ve çevresindeki dünyaya neler olduğunu keşfetmeli veya bu süreçte ölmelidir.

Dark Moonlight‘ın planlanan özellikleriyle ilgili detaylar şu an için ince. Silent Bear Studio, oyuncunun Resident Evil 7 birinci şahıs tarzı bir hayatta kalma korkusu olan silahlar edinmesinden, canavarlarla savaşmasından ve bulmacaları çözdüğünden bahsediyor.

Fragman video

Video