Kötü Kedi Şerafettin “Bad Cat” Adı İle Yurtdışında Gösterime Girecek

Sinemada çıktığı günden bugüne kadar iyi bir ciro getirisi sağlayan Türk yapımı Kötü Kedi Şerafettin tüm hakları Odin's Eye Entertainment firması tarafından satına alındı. Bad Cat olarak gösterime girmeye hazırlanan filmin detayları haberimizde.

KÖTÜ KEDİ ŞERAFATTİN "BAT CAT" OLUYOR

Karikatürist Bülent Üstün tarafından çizilen ve aynı ismi ile çizgi roman dizisinden uyarlanan Kötü Kedi Şerafettin Türk yapımı bir animasyon filmi olarak gösterime girmişti. Gösterime girdiği günden itibaren çok sevilen ve iyi bir ciro getiren animasyon filmi "Bat Cat" olarak yurt dışına uyarlanmaya başlıyor.

Mehmet Kurtuluş ve Ayşe Ünal tarafından yönetilen, bizim de vizyondayken izlemiş olduğumuz Türk yapımı animasyon filmi Kötü Kedi Şerafettin dün Odin's Eye Entertainment tarafından tüm hakları satın alındı.

kotu-kedi-serafettin
Firmanın Genel Müdürü Michael Favelle film için şu yorumları yaptı: "Bir çizgi roman uyarlaması olarak gördüğümüz bu animasyon filmi bizim için büyük bir değişiklik olacak. Tarantino tarafından çekilen bir Top Cat filmi gibi." açıklamalarında bulundu.

Odin's Eye Entertainment tarafından satın alınan animasyon filmi hakları için ne kadar ödendiği şuanda belli değil. İlerleyen zamanlarda film hakkında yatırılan ücret ve yurt dışı gösterim tarihi hakkında konumuzu güncelleyeceğiz.

Açıkçası bir Türk Animasyon filminin yurt dışında uyarlanarak gösterime girecek olması büyük bir gurur tablosu olacak bizim için. Eğer hala Kötü Kedi Şerafettin'i izlemediyseniz aşağıdaki frangmandan göz atabilirsiniz.

 

İlgili Etiketler