PC HocasıHaberlerLegolardan Kurulmuş Tren İstasyonu – Video

Legolardan Kurulmuş Tren İstasyonu – Video

 

Çocukluğumuzun vazgeçilmez oyuncaklarından birisi olan legolar artık teknoloji sayesinde çok farklı noktalara ilerledi. TrainGuy 659 isimli lego hastası arkadaşımız evinin içerisine dev bir lego tren istasyonu kurarak bu anları videoya kaydetmiş. FPS çekim yaparak hayranlık uyandıran bu çalışmayı mutlaka izlemelisiniz.

Keyif Veren Oyuncak Lego Tren Gezisi

Şimdi arkanıza yaslanıp bu videoyu açarak keyfini çıkartın. İlk olarak legodan yapılan tren evin içerisine kurulmuş olan ray düzeninde hareket etmeye başlıyor ve yolculuk boyunca neredeyse evin tamamını dolaşıyor. Huzur veren bu gezide ayrıca düzeneği kurabilmek için epey bir para harcandığını da söyleyelim. Aşağıdaki videoda trenin yaptığı keyifli yolculuğa tanık olabilirsiniz.

NOT: Bu kurguyu yapabilmek göründüğünden daha zor olduğu için yaşanan sorunları ve trenin gezintisi esnasında başına gelen olayları görmek mümkün. Ne diyelim, bizim çok hoşumuza gitti..

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/legolardan-kurulmus-tren-istasyonu-video-21520-7965/ linkinden 29.07.2021 09:07:04 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video