PC HocasıTabletLenovo YOGA Pad Pro, 24 Mayıs Tarihinde Piyasaya Sürülüyor

Lenovo YOGA Pad Pro, 24 Mayıs Tarihinde Piyasaya Sürülüyor

 

Lenovo YOGA Pad Pro bir süredir haberlerde yer alıyor. Resmi sürümünden önce şirket, Weibo‘daki özelliklerini yayınlıyordu. Dünyanın en büyük PC üreticisi şimdi ürünün lansman tarihini de açıkladı.

Yaklaşan Lenovo YOGA Pad Pro, şirketin ürettiği üst düzey bir Android tablet konumunda bulunuyor. Lenovo Xiaoxin Pad Plus adlı orta sınıf bir tablet ve Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2021 adlı başka bir premium tabletin eşlik etmesi bekleniyor.

Resmi Lenovo YOGA hesabı, 7 Mayıs’ta Weibo’da YOGA Pad Pro için bir teaser yayınladı. Bu gönderi, tabletin ekranını vurguluyordu. Her şeyden önce şirket, tabletin lansman tarihini de bu yayının yorum bölümünde açıkladı.

Bir Weibo kullanıcısı, YOGA Pad Pro’nun lansman tarihini soran söz konusu gönderiyle yanıt verdi. Şaşırtıcı bir şekilde resmi Lenovo YOGA hesabı, ürünün 24 Mayıs tarihinde piyasaya sürüleceğini belirtti.

Teaser’lara bakacak olursak Lenovo YOGA Pad Pro, Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2021 ve Lenovo Xiaoxin Pad Plus olmak üzere üç yeni Lenovo tableti 24 Mayıs tarihinde piyasaya çıkabilir.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/lenovo-yoga-pad-pro-24-mayis-tarihinde-piyasaya-suruluyor-112870/ linkinden 21.10.2021 22:10:55 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Osman Baytekin

Bilinçli bir oyuncu olma yolunda ilerleyen, oyun meraklısı, bir PC Hocası editörü.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad