PC HocasıCep TelefonuLG, Cep Telefonlarını ve Dizüstü Bilgisayarlarını Birleştiriyor!

LG, Cep Telefonlarını ve Dizüstü Bilgisayarlarını Birleştiriyor!

 

LG, Güney koreli teknoloji devi Samsung’un Microsoft ve Telefonunuz uygulamasıyla yakın işbirliğinden dolayı bir miktar baskı hissediyor olmalı, çünkü şirketin dizüstü bilgisayarları ve masaüstü bilgisayarları için Screenovate yazılımının akıllı telefonlara uzaktan erişim ve kontrol edebilmesi için lisans aldığı görülüyor.

İnternet ortamında daha çok Dell Mobile Connect olarak bilinen uygulama, akıllı telefon / bilgisaysar entegrasyonu için referans görevi gören uygulamalardandı, ancak geçtiğimiz sene boyunca Microsoft’un Telefonunuz uygulaması, özellikler ve işlevler açısından onu geride bıraktı.

Virtoo by LG uygulamasının hala sunabileceği çok şey var, ancak uygulama, bilgisayarınızdan mesajlaşma, telefon kişilerinize erişme, bilgisayarınızdan telefon görüşmeleri yapma, ekran yansıtma ve medyanıza doğrudan bilgisayarınızdan erişme gibi Microsoft’un Telefonunuz uygulamasının sunduğu bir dizi özelliklere sahip değil.

LG tarafından geliştirilen işlev Microsoft’un Telefonunuz (Your Phone) uygulaması ile neredeyse birebir aynı lakin Microsoft tarafından destek gören bir yazılım değil.

Video

Almanak