PC HocasıCep TelefonuLG G5 SE (Special Edition) Tüm Teknik Özellikleri

LG G5 SE (Special Edition) Tüm Teknik Özellikleri

 

Geçen hafta ülkemiz dahil tüm dünya genelinde tanıtılan LG G5’ten sonra LG G5 SE (Special Edition) akıllı telefonu resmiyet kazanarak yayınlandı. G5 modelinden tek farkı teknik özellikleri diyebiliriz. Yeni akıllı cihaz LG G5 Special Edition tüm teknik özellikleri haberimizde.

LG G5 SE Nasıl Olacak ?

Geçtiğimiz hafta burada sizlerle paylaştığımız LG G5 SE modeli ilk olarak LG Rusya web sitesinde karşımıza çıkan LG G5 SE modeli G5’in tasarım anlamında birebir kopyası olarak görünüyor. Teknik özellikler tarafında ise biraz daha düşük diyebiliriz.

SE etiketi ile çıkacak olan yeni modelinde 5.3 inç QHD çözünürlüğe sahip ekran bulunuyor. Ayrıca 16 MP arka ve 8 MP kamerası ile göz doldururken, Android Marshmallow 6.0 yer alacak. Modüler yapı olarak da G5 ile aynı olan G5 SE‘da 1.8 GHz Snapdragon 652 işlemci ve 3 GB RAM yer alıyor. Depolama alanı ise 32 GB ve ekstra 2 TB‘a kadar arttırılabilir hafızası bulunuyor.

LG-G5-Se-Ozellikler
LG G5 SE modeli G5’e göre 0.7 mm daha ince görünüme sahip. Ayrıca aynı metal gövdeyi gövdeyi paylaşan akıllı telefonlar Rusya’da satışa çıkartılmış durumda.

LG G5 SE (Special Edition) ve LG G5 Karşılaştırması

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/lg-g5-se-tum-teknik-ozellikleri-21496-7693/ linkinden 04.08.2021 16:08:02 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

  • special edition yazınca dedim normal g5den yüksek bir teknik özellik olur meğer stylus’un isim değişmiş hali imiş 🙁

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement