PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy C7 Tüm Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy C7 Tüm Teknik Özellikleri

 

Güney Koreli şirket Samsung dur durak bilmeden akıllı telefon modellerine devam ediyor. Yeni serisi Galaxy C7 modelinin de teknik özellikleri belirlendi. Detaylar haberimizde.

Samsung Galaxy C7 Nasıl Olacak ?

Biliyoruz, siz de bu konuda biraz “ne oluyor yahu ?” der gibisiniz. Genellikle Samsung gibi büyük firmalar akıllı telefon üretimlerini belirli bir zaman çerçevesinde yaparlar. Yani bundan 6 ay sonra çıkacak telefon modeli daha önceden belirlenmiştir. Galaxy C7 modeli de onlardan bir tanesi. Peki C7‘nin teknik özellikleri nasıl olacak ?

İlk olarak cihazı Geekbench üzerinde gördüğümüz gibi, SM-C7000 model numaralı Snapdragon 617 işlemcisi ile geleceği belirtiliyor. Orta segment kullanıcılar için gelecek olan SM-C7000 model numaraları Galaxy C7 2.0 GHz seviyelerine kadar tırmanabiliyor.

Samsung-Galaxy
Cortex-A53 tabana sahip, sekiz çekirdekli Snapdragon 625’e de Adreno 506 GPU’nun eşlik ettiğini görüyoruz. 5.5 inç ekran büyüklüğü Super AMOLED ile süslenirken, 4 GB RAM ve 32 GB depolama alanı ile çok yakında kullanıcılarının karşısına çıkacak. Samsung Galaxy C7‘nin tasarımları şuan için belirlenmezken, önümüzdeki haftalarda tasarımdan sızıntıları da sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bu teknik özellikler ile bir fiyat tahmini yapacak olursak, orta segmente hizmet edecek olan Galaxy C7 modelinin tahmini fiyatı 1800 – 2000 TL arasında olacaktır. Aşağıdaki tablodan, internette sızdırılan Samsung Galaxy C7 modeline ait verileri görebilirsiniz.

samsung-c7-1
Samsung Galaxy C7 Teknik Özellikler

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-c7-tum-teknik-ozellikleri-21482-7582/ linkinden 29.07.2021 05:07:36 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

  • Abi bu samsung ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum. Adamlar her ay telefon çıkartıyor üstelik hepsi plastik kasalarda yani. Galaxy c7 modelinde de öyle ahım şahım bir özellik göremedim.

  • Ben sana soyliim en yuksek güçlü parçası gpu adreno 506 cok iyi bir grafik birimi uzun yıllar hic kasmadan işlerinizi halledebilrisiniz ve samsung şunu yapamaya çalışıyorki 2000 3000 tl lik telefonları alamayanlara çokca alternatif seçenek sunuyor.Parmak hızı cok iyi ayrica PLASTİK DEĞİL TAMAMEN METAL! İşlemcisi en az şarz yiyen ve ayrıca bi o kadar da hızlı bir işlemci.Ekran ppi degeri biraz düşük sadece ve bu butceye gore uygun.Pili 1 gun en az 2 gunu gormesi muhtemel olan bir telefon daha ne istersinizki bir telefondan?

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video