LG Rollable Canlı Canlı Kullanılırken Görüntülendi

  Google News

LG, çeşitli akıllı telefon form faktörleri sunarak akıllı telefonu kullanma şeklimize meydan okumaya cesaret eden birkaç şirketten biridir. Şirket kısa süre önce dünyanın ilk T-şekilli katlanabilir akıllı telefonunu piyasaya sürdü. Bunun dışında, Güney Koreli teknoloji şirketinin şimdiye kadar ayrıntıları bilinmeyen katlanabilir bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı bildiriliyor.

Güvenilir bilgi sahibi @cozyplanes, LG’nin yakında çıkacak olan akıllı telefonunun neye benzeyeceği konusunda bize fikir verdi. Analistçi, akıllı telefonu hem önden hem de arkadan gösteren birkaç GIF resmi yayınladı. Tasarım, önceki LG patentlerinde gördüklerimize tanıdık geliyor.

Bu durum bizi, analistçinin daha önce gördüğümüz patentlere göre bir render tasarlayıp tasarlamadığını yoksa gerçek ürüne benzeyen bir cihaz mı tasarladığını merak etmemize neden oluyor. Her iki durumda da, Güney Koreli şirket geçen yıl katlanabilir bir TV başlattı, bu nedenle şirketin aynı şeyi daha küçük ölçekte yaptığını görmekten şaşırmayacağız.

https://twitter.com/cozyplanes/status/1334021936511238145?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1334021936511238145%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fmspoweruser.com%2Flg-rollable-phone-first-look%2F

LG, katlanabilir ekranlı bir telefon üzerinde çalışan tek şirket değil. Hem Samsung hem de TCL, döndürülebilir bir ekrana sahip bir akıllı telefon için patent başvurusunda bulundu, bu nedenle, bu iki şirketin LG’ye karşı mücadele etmek için ilk döndürülebilir akıllı telefonlarını da piyasaya süreceğini varsaymak güvenli.

Ne yazık ki, LG’nin yakında çıkacak olan katlanabilir akıllı telefonunun içinde ne olduğu hakkında pek bir şey bilmiyoruz veya piyasaya ne zaman çıkacağı konusunda da hiçbir fikrimiz yok. Ancak, şirketin yakında çıkacak olan katlanabilir akıllı telefonuyla ilgili tüm en son bilgiler hakkında sizi güncel tutacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video