PC HocasıCep TelefonuLG V10’un Kamerası İle Nilipek’in Yeni Müzik Videosu Çekildi

LG V10’un Kamerası İle Nilipek’in Yeni Müzik Videosu Çekildi

 

LG Türkiye tarafından bugün yayınlanan Nilipek‘in yeni müzik videosu LG V10 ile çekildi. LG’nin yeni amiral gemisinden birisi olan LG V10‘un kamerasına dikkat çekmek için hazırlanan bu güzel klibe yakından bir göz atalım.

LG V10 İLE NİLİPEK KLİBİ

LG tüm hızı ile çalışmalarına devam ederken LG Türkiye ekibi de “LG V10’suz Olmaz” projesi için üçüncü müzik videosunu bugün yayınladı. Çok sevilen ve takip edilen şarkıcı Nilipek’in ‘Senden Uzakta’ şarkısına çekilen müzik videosu kısa süre içerisinde 300 bin kişi tarafından izlendi. LG V10 ile çekilen klip İstanbul ve Berlin’in de bulunduğu toplamda 55 farklı dış mekanda gerçekleştirildi.

LG V10’suz Olmaz‘ projesi ile birlikte sevilen müzik gruplarına LG çeşitli anlaşmalar yaparak yeni akıllı telefonu V10 ile müzik videoları çekiyor. Çekilen bu klipler başarılı olduğu gibi, sosyal medya ve video platformu YouTube’da yayınlanıyor. En son video ise şarkıcı Nilipek ile birlikte ‘Senden Uzakta’ adlı şarkısı için çekildi.

lg-v10-nilipek-video
LG V10‘un dış mekan çekimlerinde ne kadar başarılı olduğunu ortaya koyabilmek için yürütülen bu çalışma kademe kademe amacına ulaşıyor gibi görünüyor. Berlin’deki çekimlerde de LG V10 kullanılarak Nilipek ile çalışan LG, müzik videosunun kapanış sahnesinde Caddebostan Sahili’nden Dronelara bağlanmış LG V10‘un uzaklaşması ile bitiyor.

Kesintisiz kayıt, manuel video modu, 80 ve 120 derecelik geniş açılı çift ön kamera ve hızlı paylaşım seçenekleri ile iyi bir multimedya deneyimini kullanıcılarına vaat ediyor. Eğer LG V10 ile ilgili bilgi almak isterseniz sizi buraya alalım. Nilipek ve LG ile gerçekleştirilen başarılı klibi ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

NOT: Nilipek çok tatlı çıkmamış mı ? 🙂

NİLİPEK – SENDEN UZAKTA

 

Etiketler

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

7 Yorum

  • Abi bu kızda çok çekici bir şey var ama bir türlü yakalayamıyorum 🙂

  • 2:40’ta ucak olup ucan arkadasin kafasindan istiyoruz da nerden bulabiliriz acaba ??

  • Süper bir klip olmuş ya emeği geçen herkese teşekkürler bayıldım gerçekten 🙂

  • lan gidip LG V10 alıp böyle bi klip çekicem ama bunun gibi bişey olmazsa bu telefonu üreteninde pazarlayanındaa alıp onun pantalonunu indirip telefonu. neyse anladın sen telefonu almaya gittim bye.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Almanak