PC HocasıCep TelefonuLG Wing’in 90 Derecelik Menteşe Sistemi Nasıl Çalışıyor?

LG Wing’in 90 Derecelik Menteşe Sistemi Nasıl Çalışıyor?

 

LG kısa süre önce, ikinci bir ekranı ortaya çıkarmak için ekranı 90 derece döndüren benzersiz bir tasarıma sahip LG Wing çift ekranlı akıllı telefonu piyasaya sürdü. Telefon kesinlikle türünün tek örneği ve popüler YouTuber JerryRigEverything, telefonun nasıl çalıştığını görmek için kaputunun altına göz atma şansı yakaladı.

Sökümün yapıldığı videoda Zac, LG Wing’e yol açan bazı benzersiz ve çılgın tasarım kararlarına dikkat çekti. Telefonun PCB’de ön ekrana güç sağlamak için bir kablonun geçmesi için bir deliği ve ekranın hareket etmesinden kaynaklanan şoku emmek için küçük bir hidrolik amortisör var olduğunu gösterdi. Telefon ayrıca tüm döner mekanizmanın çalışmasını sağlamak için kavisli bir raya ve iki yaya sahip.

Video, cihazın diğer ilginç yönlerini ve ayrıca resmi bir IP derecelendirmesinin olmaması da dahil olmak üzere böyle bir tasarıma sahip olmanın dezavantajını gösteriyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/lg-wingin-90-derecelik-mentese-sistemi-nasil-calisiyor-90619/ linkinden 28.10.2021 20:10:44 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad